Read Comments

Jak wybrać rajstopy na randkę?

Każdy chce dobrze wypaść na randce, zwłaszcza wtedy, gdy jest to jedno z pierwszych spotkań z daną osobą. Wówczas przykładamy dużą wagę do poszczególnych elementów stroju. Zastanawiamy się, jak się zachować, obmyślamy w głowach różne scenariusze. Robi to zarówno płeć kobieca, jak i męska. Dziś jednak skupimy się na paniach i na tym, w jaki sposób powinny wybrać rajstopy i pozostałą odzież, aby ta nie popsuła im wieczoru.

Skup się na jakości

Kompletując poszczególne elementy garderoby na randkę, powinnaś zadbać o to, aby były one dobre jakościowo. Nie chcesz przecież w trakcie spotkania stwierdzić, że poszło Ci oczko albo masz dziurkę w bluzce. Nie wybieraj też jednak całkiem nowego zestawienia ubrań, bo możesz wówczas czuć się jak w przebraniu, a to, że coś jest nie tak, będzie od razu widać. Odzież nie powinna Ci w żaden sposób przeszkadzać w spotkaniu.

Przygotuj się na niefart

Ważna wskazówka to dobre wyposażenie torebki. Poza kosmetykami, chusteczkami higienicznymi i innymi drobiazgami, które zwykle nosisz ze sobą, pamiętaj o zapasowych rajstopach. Nawet jeśli ubierzesz najlepszą parę, od cenionego producenta, zawsze może się zdarzyć, że na ławce w parku zahaczysz o wystający gwóźdź. Musisz być na to przygotowana. Jeśli będziesz miała dodatkowe rajstopy, na pewno uda się zmienić te z dziurką jeszcze zanim osoba, z którą się spotykasz, się zorientuje.

Wybierz rajstopy, w których dobrze się czujesz

Twoje ubrania muszą być wygodne. Stosuj tę zasadę na co dzień, a tym bardziej, kiedy wybierasz się na ważne dla Ciebie wydarzenie. Może to być randka albo inne ważne wyjście. Po prostu nie wbijaj się nagle w spódnicę, której nie nosiłaś od roku. Nie wybieraj też rajstop czy pończoch, których normalnie w życiu być nie ubrała.

Nie udawaj kogoś kim nie jesteś

Tak dochodzimy do nadrzędnej zasady randek, jak i całego życia. Nie noś się inaczej niż na zwykłe ważne dla Ciebie spotkania. Nie staraj się odmiennie zachowywać. Po prostu pokaż się taką, jaka jesteś. To dotyczy doboru rajstop i innych ubrań, ale też Twojego sposobu bycia podczas randki. Bądź sobą i bądź z tego dumna! Zobacz więcej na https://www.gabriella.pl/rajstopy/

Tags: , ,
Categories wskazówki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *