Read Comments

Majtki najlepsze dla Ciebie

Wśród dostępnych rodzajów majtek na pewno znajdziesz coś dla siebie. Figi, bokserki, majtki z podwyższonym stanem czy stringi – to tylko niektóre z propozycji dostępnych na rynku. Damskie majtki mają zróżnicowany krój, wykonywane są z różnych materiałów i mają niezliczoną ilość deseni.

Bielizna musi być wygodna

Najważniejsze, aby Twoja bielizna była wygodna. Nie powinna Cię uwierać czy denerwować. Od dobrze dobranych majtek zależy bowiem nie tylko Twój komfort, ale również zdrowie miejsc intymnych. Trzeba więc wybrać bieliznę w odpowiednim rozmiarze i to najlepiej wykonaną z w miarę naturalnych, przewiewnych materiałów. Wówczas ciało może oddychać, co jest korzystne dla samopoczucia i zdrowia.

Bokserki czy figi?

Krój majtek tak naprawdę zależy od indywidualnych upodobań. Jednej pani będzie wygodnie w figach, a innej w krótkich szortach. Jeśli do tej pory używałaś tylko jednego typu majtek, to spróbuj ubrać inne. Zobaczysz, czy nowy rodzaj bielizny także Ci odpowiada. Może się okazać, że nawet bardziej niż ten używany dotychczas.

Wycięcie majtek

Majtki mogą być w różnym stopniu wycięte. W zależności od tego, jaki jest kształt i rozmiar wycięcia, dzieli się bieliznę na co najmniej kilka rodzajów. Nie będziemy tu przytaczać ich wszystkich, ale nawet damskie figi mogą okazać się nietypowe i być bardziej ścięte. Niektóre panie lubią majtki, które właściwie zakrywają tylko okolice bikini, a inne wolą czuć, że bielizna dokładnie przylega na całej powierzchni, tak że zaczyna się tuż przy nodze.

Stringi na wyjątkowe okazje

Są także zwolenniczki stringów i innych bardzo „skromnych” modeli damskich majtek. Zazwyczaj jednak nie poleca się ich na co dzień. Eksperci uważają taką odzież za dość niezdrową. Dobrze jest więc decydować się na tego typu odkryte majtki tylko w szczególnych okolicznościach, a nie przy każdej okazji. Modele przypominające figi są bardziej komfortowe i zazwyczaj mocniej chronią przed bakteriami. Jeśli jednak chcesz wyglądać zmysłowo albo zależy Ci na tym, aby pod mocno dopasowanymi spodniami nie było widać bielizny, to raz na jakiś czas możesz sobie pozwolić na stringi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *