Read Comments

Bielizna w różnych stylach

Marzy Ci się drobna zmiana w garderobie? Co powiesz na majtki damskie w innym stylu niż zwykle? Nowa bielizna nie rzuca się w oczy, więc w tym obszarze możesz pozwolić sobie na odważniejsze rozwiązania niż te, które odważyłabyś się zastosować w odzieniu wierzchnim. Niby majtki czy biustonosz to niewiele, ale gwarantujemy Ci, że sprawiając sobie nowy komplet, poczujesz się świetnie, nawet jeśli będziesz go oglądać tylko Ty.

Jakie majtki damskie wybrać?

Na rynku jest wiele typów bielizny. Można więc swobodnie wybierać pomiędzy figami, bokserkami albo stringami. Bez problemu kupisz też majtki z wysokim stanem, które korzystnie wpływają na wygląd sylwetki. Poza tym zapewniają odpowiednią ilość ciepła. Wybór jednak należy do Ciebie. To Ty wiesz najlepiej, jakie majtki damskie zapewniają Ci największy komfort. Możesz kupić sobie nowy model ulubionych fig, a jeśli do tej pory nie próbowałaś bokserek, to w ramach eksperymentu warto kupić sobie chociaż jedną parę. Kto wie, może okażą się jeszcze wygodniejsze?

Majtki wyszczuplające – doskonałe modelowanie

Wśród majtek można znaleźć także te modelujące. Stanowią świetne rozwiązanie dla nieco bardziej puszystych pań. Dzięki nim można optycznie zmniejszyć brzuch albo pupę. Majtki wyszczuplajace są jednak dobrym wyborem nie tylko dla pań z nadwagą. Również osoby, które po prostu nie lubią jakiejś krągłości w swojej figurze, mogą wybrać ten typ bielizny i delikatnie skorygować niedoskonałości sylwetki.

Zmysłowy komplet bielizny z koronką

Inny typ bielizny to komplety koronkowe. Figi z koronki znacznie częściej niż majtki wyszczuplajace kupowane są wraz z biustonoszem. Ten typ produktów często chce się bowiem pokazać partnerowi. Kobieta, ubierając koronkową bieliznę, staje się bardzo zmysłowa. Można też, oczywiście, kupić sobie taki komplet dla własnej radości. Na pewno poczujesz się w nim znakomicie.

Majtki z wysokim stanem nie tylko na mrozy

Szczególny rodzaj majtek stanowią produkty z wysokim stanem. Nie każdy je lubi, bo niektórym kojarzą się z dawnymi czasami. To jednak może być plusem. Zakończenie materiału, które jest wyżej niż na biodrach powoduje, że sylwetka wydaje się szczuplejsza. Poza tym majtki z wysokim stanem zapewniają duży komfort. Taka bielizna jest świetna nie tylko na mrozy. Obecnie produkuje się naprawdę ładne figi tego typu.

Tags: , ,
Categories to i owo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *